Profile ochronne

Opakowania z pianki polietylenowej

Profile polietylenowe służą do zabezpieczania produktów jak i półproduktów. Znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłowych min. w przemyśle: samochodowym, meblarskim, budowlanym.

Odpowiednie zabezpieczenie towarów to kluczowy element każdej dostawy. Jeśli chcemy, aby nasza dostawa dotarła w całości do odbiorcy, to warto zabezpieczyć ją w odpowiedni sposób przed pęknięciami, zadrapaniami i innymi uszkodzeniami, które mogą mieć znaczny wpływ na jakość usług oraz zadowolenie nasze i naszych klientów. Profile ochronne wykonane są z pianki PE, która jest stosunkowo tania oraz łatwa w obróbce. Dzięki temu możemy ją dowolnie formować i stworzyć rozwiązania odpowiadające potrzebom każdego klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo kilkadziesiąt rodzajów profili ochronnych, z których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Profile piankowe ochronne

Najczęściej stosuje się je jako ochrona przy transporcie jaki i składowaniu. Profile chronią przed zadrapaniami, połamaniem czy uderzeniami. Dzięki zastosowaniu profili z pianki polietylenowej jesteśmy w stanie w szybki i prosty sposób zabezpieczyć krawędzie, narożniki, czy inne newralgiczne elementy przed uszkodzeniem. Zastosowanie profili jest świetnym pomysłem eliminującym zwroty towarów z powodu uszkodzenia w transporcie. Profile ochronne znajdują swoje zastosowanie przy zabezpieczaniu : bram, przęseł ogrodowych, szyb samochodowych, tablic reklamowych mebli, blatów, konstrukcji stalowych,oraz wielu innych towarów.

Klejenie pianek

Narożniki ochronne

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz profili o różnych kształtach i zastosowaniach między innymi :

  • profile C
  • profil O
  • profile Omega
  • profile L , U, W
  • profil OP
  • profil OPP

Jeżeli standardowe rozwiązania to za mało. Oferujemy naszym klientom możliwość dostosowania kształtu odpowiedniego profilu piankowego do wymagań.

Jeżeli mają Państwo konwencjonalne czy niekonwencjonalne projekty, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Nasi specjaliści z pewnością udzielą niezbędnych porad w doborze odpowiedniego zabezpieczenia.

Profile ochronne – uniwersalne zastosowanie w każdej branży

Produkty takie jak profile piankowe znajdują zastosowanie zarówno w dużych firmach, które potrzebują solidnego zabezpieczenia swoich wyrobów, jak i w przypadku klientów indywidualnych, chcących odpowiednio zadbać o rzeczy wartościowe (np. szklane pamiątki, okna). Dzięki możliwości sprzedawania profili piankowych w różnych ilościach w zależności od zapotrzebowania można wykorzystać je przy okazjonalnych wysyłkach, a także podczas masowych dystrybucji. Szeroki asortyment kształtów i rozmiarów umożliwia dokładne dostosowanie do konkretnego artykułu.

Profile ochronne – inne zalety produktów

Różnorodność profili z pianki polietylenowej sprawia, że doskonale dopasowują się do kształtu wielu produktów. Nie ma więc potrzeby umieszczania dodatkowych tworzyw, mających na celu stabilizację całego zabezpieczenia. Co więcej, lekka waga profili ochronnych przekłada się na niskie koszty transportu, nawet przy użyciu wielu sztuk tych wyrobów.

Profile z pianki polietylenowej wykazują odporność na zabrudzenia, a jeśli nawet pojawią się na nich jakiekolwiek plamy – można je szybko usunąć za pomocą zwykłej gąbki nasączonej wodą z mydłem. Warto dodać, że profile piankowe są również wyjątkowo łatwe w użyciu – z ich montażem poradzi sobie nawet osoba, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z pakowaniem paczek. Profile ochronne posiadają jeszcze jedną bardzo ważną cechę, szczególnie istotną dla klientów dbających o ekologię – można poddać je recyklingowi, dzięki czemu nie przyczyniają się do zanieczyszczenia środowiska.

Piankowe profile ochronne stworzone są z polietylenowej pianki, która nie tylko świetnie zabezpiecza towary, ale i środowisko. Pianka polietylenowa jest neutralna dla naszej atmosfery, dzięki czemu może być użytkowana bardzo długi czas i nie wywierać żadnego wpływu na naszej przyrodzie. Biodegradowalny materiał często nadaje się do ponownego użytku, co wpływa również na zarobek firmy. Jeśli szukają Państwo odpowiednich rozwiązań dla swojej działalności, to trafili Państwo w dobre miejsce. Nasi wykwalifikowani konstruktorzy i sprzedawcy pomogą znaleźć odpowiednie profile piankowe ochronne oraz odpowiedzą na wszelkie pytania związane z ochroną towarów.

Profile z pianki polietylenowej – dlaczego warto kupić produkty u rzetelnego dostawcy?

Wszystkie artykuły służące do pakowania zamówień masowych oraz rzeczy cennych dla klientów indywidualnych powinny być sprawdzone i bezpieczne dla powierzchni, na której zostaną użyte. Właśnie dlatego profile oraz narożniki ochronne należy kupować w firmie, która oferuje wyłącznie profesjonalne wyroby. Doświadczony producent zapewnia dostarczenie towarów posiadających odpowiednie atesty i certyfikaty, a także gwarantuje konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji zamówienia. Dodatkowo profesjonalna kadra zawsze chętnie doradzi najlepszy model, dopasowany do specyfiki przedmiotu, rodzaju transportu oraz branży klienta.

Nasza firma działa na polskim i międzynarodowym rynku już od wielu lat, dzięki czemu doskonale znamy potrzeby kontrahentów. Pracownikom przedsiębiorstwa Ticol zależy na dobrym kontakcie z każdym zamawiającym, dlatego już podczas pierwszej rozmowy starają się dokonać rzetelnej analizy potrzeb klienta. Wszystko po to, żeby przygotować atrakcyjną propozycję współpracy.

Warto dodać, że wszystkie profile piankowe oraz narożniki ochronne oferowane w naszym sklepie zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. O niezawodności asortymentu świadczą liczne referencje zadowolonych klientów oraz rosnąca liczba zamówień.

Ticol Sp. z o.o.

DOJAZD DO SIEDZIBY FIRMY

 
  ul. Kolejowa 67C
  55-300 Środa Ślaska

Sprawdź naszą politykę prywatności:

Polityka prywatności – RODO

14 + 8 =