Producent opakowań przemysłowych

Produkujemy opakowania  od wielu lat dla uznanych na rynkach światowych firm.  Nasze biuro projektowe oferuje wiedzę i doświadczenie w tworzeniu nowych wzorów opakowań. Wszystkie produkty wytwarzamy z atestowanych surowców o najlepszej jakości, posiadających niezbędne atesty i certyfikaty.

Opakowania przemysłowe

Możemy wykonać praktycznie każdy rodzaj kształtek i opakowań. Na życzenie naszych klientów projektujemy również kształtki i opakowania specjalnie dostosowane do zabezpieczenia i transportu konkretnego produktu.

Co odróżnia kształtki przemysłowe od standardowych pudełek?

Projektowanie opakowań wymaga wiedzy nie tylko o samym towarze, ale i sposobach jego transportowania, wysyłki czy magazynowania. Za każdym razem trzeba starannie dobrać rozwiązania, które zagwarantują maksymalną ochronę. Nasi doświadczeni specjaliści tworzą opakowania przemysłowe w taki sposób, by nawet najbardziej wymagający transport i najdłuższy czas przechowywania nie zaszkodziły towarom. Jeśli potrzebny Państwu sprawdzony producent opakowań Wrocław i okoliczne miasta to miejsca, w których nasza firma cieszy się doskonałymi opiniami, ale współpracujemy również z przedsiębiorstwami z innych regionów.

Istnieje kilka kluczowych cech, które odróżniają tworzone przez Ticol kształtki do celów przemysłowych od innych rodzajów opakowań:

  • są dostosowane do konkretnych potrzeb,
  • ich głównym celem jest ochrona podczas transportu i magazynowania,
  • zabezpieczają przed różnego rodzaju czynnikami, np. uderzeniami czy gromadzeniem ładunków elektrycznych,
  • tworzy się je w taki sposób, by doskonale pasowały do konkretnego towaru,
  • spełniają międzynarodowe standardy

Opakowania przemysłowe producent

Wysokiej jakości opakowania przemysłowe służą do ochrony, wysyłki i przechowywania szerokiej gamy towarów. Zazwyczaj są wykorzystywane w miejscu wytwarzania danych towarów, zaraz po produkcji, ale można stosować je również w dowolnym punkcie łańcucha dostaw. Gwarantują idealną ochronę dóbr, zwłaszcza tych wrażliwych, silnie zależnych od stabilności podczas transportu. Stanowią element decydujący o tym, czy towar dotrze do klienta w takim samym stanie, w jakim opuścił fabrykę.

Dlatego też firma Ticol, jako producent opakowań przemysłowych, dba o najwyższą jakość swoich wyrobów. Są one wykorzystywane w takich branżach, jak: meblowa, elektroniczna, RTV-AGD, sportowa, szklarska, optyczna, w przemyśle motoryzacyjnym, technologicznym, maszynowym i wszędzie tam, gdzie należy chronić wrażliwe towary przed jakimkolwiek uszkodzeniem. Nasze opakowania, stosowane w przemyśle, charakteryzują się idealnym dopasowaniem, bardzo dużą wytrzymałością oraz zindywidualizowanymi właściwościami, np. zabezpieczeniem przed gromadzeniem ładunków elektrycznych czy wilgocią.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki profesjonalnym opakowaniom przemysłowym

Opakowania przemysłowe projektujemy dla konkretnego produktu lub produktów, które będą chronić. Rodzaj dostosowań i wykorzystany materiał zależy wyłącznie od celów ochrony towaru. Niektóre dobra wymagają dodatkowego zabezpieczenia podczas transportu, podczas gdy inne potrzebują szczególnej troski w przypadku długich okresów przechowywania. Jeszcze inna grupa wyrobów łączy oba te wymogi. Jako elastyczny producent opakowań przemysłowych zagwarantujemy Państwu najwyższe standardy bez względu na rodzaj przedmiotów i warunki, w których będą przewożone czy magazynowane.

Podczas produkcji kształtek uwzględniamy m.in. grubość opakowania, jego wagę, poziom ochrony produktu, stopień narażenia na negatywne czynniki, np. wilgoć czy wstrząsy oraz czas, przez jaki towar może znajdować się w magazynie. Doświadczeni inżynierowie, którzy projektują kształtki do użytku przemysłowego, sprawdzają wszystkie powyższe czynniki, zanim przystąpią do tworzenia nawet najbardziej niestandardowych opakowań. Nasz zespół posiada szeroką wiedzę i umiejętności, dlatego też bez trudu podejmuje się każdego wyzwania.

Sprawdzony producent opakowań przemysłowych, który wykorzystuje niezawodne materiały

W naszej ofercie znajdują się kształtki, narożniki, ceowniki i opakowania wykonane ze styropianu oraz polietylenu. Materiały te gwarantują wysoki poziom zabezpieczeń przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wyróżniają się szerokim zastosowaniem np. w przemyśle meblarskim, AGD, elektronicznym lub motoryzacyjnym oraz do pakowania nietypowych wyrobów. Skutecznie spełniają zadanie wypełniaczy w kartonach i skrzyniach.

Tworzymy także opakowania z pianki antystatycznej, które pełnią funkcję idealnego zabezpieczenia dla towarów z przemysłu elektronicznego. Ofertę uzupełniają profile polietylenowe, czyli najlepszy sposób ochrony przed zadrapaniami, połamaniem czy uderzeniami wszelkiego rodzaju krawędzi, narożników i innych wrażliwych punktów każdego produktu.

Jeśli potrzebny Państwu renomowany producent opakowań Wrocław to jedno z wielu miast, w którym przedsiębiorstwa korzystają z usług Ticol i za każdym razem chwalą wytrzymałość wykorzystywanych materiałów. Skutecznie zmniejszamy ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu lub przechowywania.

Producent opakowań Wrocław – dodatkowe usługi

Produkcja, tworzenie i dostarczanie opakowań przemysłowych to nie jedyny obszar naszej działalności. Oferujemy także regranulat styropianowy, który wykorzystuje się m.in. jako materiał izolacyjno-cieplny do wypełnienia pustych przestrzeni i szczelin w ścianach, docieplenie podłóg między legarami, wypełniania puf, zabawek czy kartonów. Prowadzimy również profesjonalne biuro projektowe. Wykorzystując projektowania technologię 3D, kreujemy wirtualne prototypy produktów, co umożliwia błyskawiczne dopasowanie asortymentu do Państwa potrzeb i tym samym znacznie skraca czas realizacji zleceń. Doradzamy w wyborze odpowiednich materiałów, a także kształtów opakowań. Nasze atuty to zaawansowane zaplecze technologiczne oraz wykwalifikowany zespół. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.