Frezowanie styropianu

 

Frezowanie styropianu jest zaawansowaną technologią obróbki mechanicznej, która umożliwia precyzyjne wycinanie i formowanie elementów z tego lekkiego i wytrzymałego materiału. Dzięki temu procesowi można stworzyć niestandardowe kształty i rozmiary opakowań, dostosowane do indywidualnych potrzeb firm. Frezowanie styropianu pozwala na uzyskanie gładkiej i dokładnej powierzchni, co zapewnia elegancki wygląd i wytrzymałość opakowań. Styropian jest materiałem odpornym na uszkodzenia i bardzo lekkim, co sprawia, że jest idealny do transportu i magazynowania. Wykorzystanie frezowania styropianu do produkcji opakowań umożliwia tworzenie bezpiecznych i funkcjonalnych rozwiązań dostosowanych do wymagań klientów.

frezowanie pianek

Ticol Sp. z o.o.

DOJAZD DO SIEDZIBY FIRMY

 
  ul. Kolejowa 67C
  55-300 Środa Ślaska

Sprawdź naszą politykę prywatności:

Polityka prywatności – RODO

1 + 4 =

Wycinanie w piance CNC Środa Śląska — Wrocław

Pianka polietylenowa występować może w blokach i płytach, które mogą różnić się od siebie grubością, gęstością o raz kolorem. Oferujemy wycinanie w piance CNC Środa Śląska – Wrocław, które jest usługą dedykowaną dla małych, dużych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów prywatnych. Frezowanie i wycinanie w piance CNC odbywa się z największą dbałością o każdy szczegół oraz z dobraniem rozwiązań i technologii spełniających oczekiwanie każdego z naszych klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo również wycinanie styropianu, które umożliwia dostosowanie kształtki do potrzeb naszych klientów.