Cięcie styropianu

Wycinanie w styropianie

 

W naszym parku maszynowym znajdują się plotery do wycinania kształtów w blokach styropianowych. Plotery wykorzystują technologię cięcia rozgrzanym drutem, która idealnie nadaje się do obróbki styropianu. Mamy możliwość wycięcia praktycznie każdego kształtu w płaszczyźnie 2d oraz w niektórych przypadkach możemy produkować elementy 3d. Elementy wycinane na ploterach, charakteryzują się wysoką jakością, dzięki odpowiedniemu dobraniu parametrów do obrabianego materiału. Obsługujemy produkcję kształtek styropianowych mało/średnio jak i wielkoseryjną. W naszej gamie materiałowej znajdują się różne gęstości surowca dzięki czemu możemy dopasować odpowiednią gęstość oraz kształt do wymagań naszych klientów.

Cięcie oscylacją

Produkcja formatek styropianowych

Dysponujemy również linią produkcyjną do cięcia styropianu na formatki. Formatki styropianowe najczęściej wykorzystuje się jako przekładki, separatory, dystanse czy wypełniacze. Bloki styropianowe o wymiarach 120 cm x 80 cm x 250 cm możemy docinać na dowolny wymiar.

Zapraszamy do składania zapytań na kształtki i formatki styropianowe.

Ticol Sp. z o.o.

DOJAZD DO SIEDZIBY FIRMY

  ul. Kolejowa 67C
  55-300 Środa Ślaska

Sprawdź naszą politykę prywatności:

Polityka prywatności – RODO

Cięcie styropianu

W naszym asortymencie posiadamy maszyny do wycinania dowolnych kształtów w styropianie. Cięcie styropianu odbywa się z wykorzystaniem technologii dedykowanej do tego procesu. Wszystkie styropianowe bloki i figury są dokładnie docięte, tak aby nie straciły swoich kształtów w trakcie użytkowania.

1 + 2 =

Cięcie styropianu drutem

Technologia cięcia drutem nagrzanym do bardzo wysokiej temperatury pozwala na uzyskanie gładkich krawędzi i idealnych kształtów co przekłada się na ich użytkowanie. Odpowiednie cięcie styropianu drutem pozwala na uzyskanie wysokojakościowego produktu, który podoła oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającej klienteli. Dobór odpowiednich parametrów cięcia do rodzaju styropianu pozwala na stworzenie kształtu odpowiadającego każdym potrzebom.

Styropian na wymiar

Jesteśmy w stanie stworzyć prawie każdy wymiar styropianu, z zachowaniem norm jakości i użyteczności. Cięcie styropianu na wymiar pozwala nam stworzenie dowolnego produktu dopasowanego do potrzeb naszych klientów. Tniemy styropian dla małych firm oraz dla dużych przedsiębiorstw, które chcą uchronić swoje towary przed zniszczeniem oraz przewozić je w bezpieczny sposób.