Biuro projektowe

Projektowanie w technologii CNC

Dobór odpowiedniej technologii odgrywa znaczącą rolę w procesie produkcji wyrobów spełniających najwyższe standardy jakościowe.

Technologia 3D, z której korzystamy do projektowania wirtualnych prototypów produktów, umożliwia szybkie dostosowanie asortymentu do potrzeb naszych klientów, co znacznie skraca czas realizacji projektów.

Technologia CNC (z ang. Computerized Numerical Control), którą wykorzystujemy, gwarantuje dokładność pod względem wymiarów oraz kształtów, dlatego też znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie oczekiwana jest precyzja i efektywność działania. Działanie maszyn jest kontrolowane przez sterowniki CNC, oprogramowanie oraz specjalnie wyszkolony zespół.

Proces projektowania opakowań

Od lat zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w doborze odpowiednich materiałów, kształtów oraz projektowaniem opakowań pod indywidualne potrzeby naszych klientów.

Nasze projekty realizowane są relatywnie szybko z dbałością o szczegóły, ponieważ naszą ideą jest tworzenie produktów które w pełni sprostają wymaganiom naszych kooperantów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, z pewnością wspólnie uda man się znaleźć korzystne rozwiązanie.

Ticol Sp. z o.o.

DOJAZD DO SIEDZIBY FIRMY

 
  ul. Kolejowa 45
  55-300 Środa Ślaska

Sprawdź naszą politykę prywatności:

Polityka prywatności – RODO

6 + 1 =