Biuro projektowe

Projektowanie w technologii 3D

Dobór odpowiedniej technologii odgrywa znaczącą rolę w procesie produkcji wyrobów spełniających najwyższe standardy jakościowe.

Technologia 3D, z której korzystamy do projektowania wirtualnych prototypów produktów, umożliwia szybkie dostosowanie asortymentu do potrzeb naszych klientów, co znacznie skraca czas realizacji projektów.

Technologia CNC (z ang. Computerized Numerical Control), którą wykorzystujemy, gwarantuje dokładność pod względem wymiarów oraz kształtów, dlatego też znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie oczekiwana jest precyzja i efektywność działania. Działanie maszyn jest kontrolowane przez sterowniki CNC, oprogramowanie oraz specjalnie wyszkolony zespół.

Proces projektowania opakowań

Od lat zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w doborze odpowiednich materiałów, kształtów oraz projektowaniem opakowań pod indywidualne potrzeby naszych klientów.

Nasze projekty realizowane są relatywnie szybko z dbałością o szczegóły, ponieważ naszą ideą jest tworzenie produktów które w pełni sprostają wymaganiom naszych kooperantów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, z pewnością wspólnie uda man się znaleźć korzystne rozwiązanie.

Kompleksowe projektowanie opakowań logistycznych

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i produkcją opakowań logistycznych. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem i parkiem maszynowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprojektować, a następnie zrealizować najbardziej nietypowe zlecenia. Wykonujemy indywidualne projekty opakowań logistycznych, dopasowane w pełni do wymagań Klienta. Nasi specjaliści stworzą dla Ciebie najbardziej skomplikowane opakowanie z różnych materiałów, dopasowanych do specyfiki przedmiotu, rodzaju transportu oraz branży, w jakiej działasz.

Naszą specjalnością są projekty opakowań ze styropianu i pianki polietylenowej. Zaprojektowane przez nas artykuły optymalnie zabezpieczają różne produkty i półprodukty przed uszkodzeniami, które mogą wystąpić podczas magazynowania bądź transportu. Wykonane przez Ticol projekty opakowań charakteryzują się uniwersalnością i wszechstronnością zastosowania. To sprawia, że są wykorzystywane w różnych branżach, m.in. transportowej, elektronicznej, motoryzacyjnej, meblowej oraz wielu innych.

Ticol Sp. z o.o.

DOJAZD DO SIEDZIBY FIRMY

  ul. Kolejowa 67C
  55-300 Środa Ślaska

Sprawdź naszą politykę prywatności:

Polityka prywatności – RODO

3 + 4 =